Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rosetta Stone német nyelvoktat...

Rosetta Stone német nyelvoktató programját honnan tudnám letölteni? LINKELJETEK!

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, nagyon kéne! Ja és tapasztalatokat is várok meg véleményeket is! Köszi!
2009. aug. 22. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó program én imádtam,linket kétlem hogy fogsz kapni, én sem tudok küldeni.Torrentoldalakon fentvan, amire meghívó kell. Én bithorlo.hu-ról töltöttem le.

1 hónapig használtam aztán kiderült hogy vírusos.

2009. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kell szedd le bithorlorol, próbálj meghívót szerezni mert most nyitva van a meghívás.


ja és még van hozzá vagy 20 nyelv, mindegyiket külön lekell tölteni.

Kb 1 nyelv 1 giga.

2009. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

üdv

ez a kérdés már fent van, onnan szedem épp én le... hát remélem, jó lesz, vélemények engem is érdekelnénk

2009. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!