Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalról tudnék olaszul...

Milyen oldalról tudnék olaszul tanulni?

Figyelt kérdés
Nulláról kezdenék és olyan oldalt keresek ami magyar nyelvű és ingyenes.
2009. aug. 22. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én magam ilyet személy szerint nem ismerek; azonban erre nincs is feltétlen szükség. Hogy miért? Mert itt a gyk.hu-n is elérhető a kreatív olasz, persze nem írom, hogy töltsd le mert nem buzdítalak mindenféle illegális cselekedetre :)

A másik, hogy van egy könyv, jobb helyeken kb 600 forint, [link]

ez volna az, ez is jó könyv, használható; ha nem találod meg helyette ezt, amit most javaslok:

[link]

Én ez utóbbiból tanultam, és hidd el, hogy jó könyv.

Jó, igen, a válasz nem hasznos mer nem ismerek internetes oldalt.

2009. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brain Storming ***** válasza:
Nagyon jó segédanyagokat találhatsz a BS-Studio Olasz rovatában - olyanokat, amiket máshol nem találhatsz! Vannak szólisták könnyen tanulható szavakról, speciális szókincsfejlesztő feladatok. Úgy láttam, h folyamatosan töltik föl az oldalt!
2009. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!