Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a magyar levelet lefordíta...

Melitta55 kérdése:

Ezt a magyar levelet lefordítanátok németre nekem?

Figyelt kérdés

Kedves Mónika!

Én is gyakran kések el reggelente.Én vidéken lakom és Budapesten tanulok egy iskolában.Reggelente vonattal és villamossal járok. A vonat 35p alatt és Budapestre menetrend szerint.Sajnos mindennap késik ,néha csak 5 percet néha 35-40 percet is ezért én sokszor érek későn az iskolába.

Az osztályfőnököm mindig mérges.Sajnos nem tudok korábban indulni ,mert így is 5 kor kelek fel.



2012. dec. 19. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Liebe Monika,

ich verspäte mich auch morgens. Ich wohne auf dem Land und lerne in einer Schule in Budapest. Morgens fahre ich mit Zug und Straßenbahn. Der Zug kommt unter 25 Minuten fahrplanmäßig nach Budapest an. Leider verspätet er sich jeden Tag, manchmal nur 5 Minute und manchmal auch 35-40 Minute, deshalb gehe ich oft spät in die Schule. Mein Klassenlehrer ist immer böse. Leider kann ich früher nicht abfahren, weil ich sowieso um 5 Uhr aufstehe.

2012. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!