Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon alapoktól online...

Nagyon alapoktól online oldalak német tanulás (? )

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék elkezdeni,és nem tudom,hogy hol.. nyolcadikos vagyok,és hát a suliba,már 8 éve angolt tanulok..de nem szeretem..németet szeretnék..:$ a suliban már nincs rá lehetőségem..(amúgy a tanárt se bírnám..ofőm,úgyhogy ismerem..)meg amúgy se adhat különórát.. úgyhogy egyedül kell.. vagyis anyummal fogok,de ő is annyit tud,mint én..vagyis ő kevesebbet..(mostanában nézegettem netem..) de nem találtam normális oldalakat..meg kiejtés is kéne... előre is köszönöm..mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok(B.ú.é.k) :) :) :)

Rendes nem beszólogatós válaszokat várok :) :) :)


2012. dec. 30. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos, német nyelvű kezdő tanfolyamokat nem nagyon lehet találni, ami tényleg valóban jó.

Ez az oldal az alapvető kifejezésekkel, szabályokkal megismertet, ha rákattintasz a szövegre, vagy a képre, akkor meg is tudod hallgatni a kiejtést.


[link]


Ezt az oldalt akkor ajánlom nektek, ha valamennyi pénzt is rá tudtok áldozni a tanfolyamra.

Itt, regisztrálás után 10 ingyen leckét kaptok, és egy lehetőséget, hogy a további leckéket megrendeljétek.

Én ajánlom, hogy próbáljátok ki az ingyenes leckéket, én az angol verziót tanulom náluk, és nagyon meg vagyok elégedve.


[link]

2012. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!