Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Finn nyelv tanulása online?

Finn nyelv tanulása online?

Figyelt kérdés

Régóta meg akartam tanulni finnül, de sajna kurzusokra se időm, se pénzem és nem rég találtam 1 oldalt amivel talán valami alap tudásra szert tudok tenni, csak az interneten az adatok nagy része hibás és félek hogy netről hülyeséget tanulok meg, mégsem olyan mint egy rendes tanártól. Ha valaki tud finnül és esetleg megtudná nézni ezt az oldalt hogy mennyire megbízhatóak rajta az információk meg a tananyagok azt megköszönném.

[link]



2012. okt. 7. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

a nyelvtant lefelejtettem:)

2012. okt. 7. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Korrektnek tűnik, bár a nyelvleckék elég irodalmiasak.
2012. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: az oldal szerzője bevallottan egy finn nyelvkönyvből dolgozik. Ilyen te is találsz a könyvtárban, jobbat, újabbat, finnországit is. Pl a Kieli Käyttöön-t
2012. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

megnéztem a Kieli Kaytöönt igazából neten nem nagyon találtam meg megvenni meg nem tudom hol tudnám és mennyiért.

Egyelőre az alapokat szeretném megtanulni remélem arra elég lesz az is.:)

2012. okt. 18. 20:28
 5/5 A kérdező kommentje:

megtaláltam a könyvet, de az egész finn :D

nemigazán tudom hogy tudnám ezt úgy használni hogy ne menjen el 3 óra a fordításokra :/

2012. okt. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!