Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önállóan használható francia...

Molia kérdése:

Önállóan használható francia vagy spanyol tankönyv. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Ez előtt még soha nem tanultam se franciául, se pedig spanyolul, de mind a két nyelvet nagyon szeretném megtanulni. Az elő nyelvem angol, ezt már viszonylag jól beszélem. Sajnos az iskolánkban nem folyik spanyol oktatás, a francia pedig katasztrófális, így egyedül szeretnék megtanulni.

Tudnátok ehhez könyvet ajánlani? Előny lenne a könyvel kapcsolatban, ha tartozna hozzá hanganyag és/vagy szószedet.


2012. dec. 30. 21:17
 1/4 anonim válasza:
100%

Franica:

France-Euro Express 1-4. Van tankönyve, munkafüzetes és hanganyaga. Bár ebből véleményem szerint jobb tanárral tanulni, mert egynyelvű. Én ebből tanulok és tanárral.

Allons-y 1-2. Ez kétnyelvű. Rengeteg feladat van benne. Tartozik ehhez is hanganyag. Én ebből szoktam pluszban tanulni.

2012. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

pons francia/spanyol

spanyolnak a colores sorozat is jó, a tankönyvei ingyenesen letölthetőek a flipbook. ntk. hu oldalon (csak így engedi)

2012. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyovai Renáta Adrien ***** válasza:
100%

kreatív könyvek! pont ezért vannak kifejlesztve. egyéni tanulásra.


[link]

(de bizonyos oldalakon fenn vannak már...)

2013. jan. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó
2015. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!