Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek ANGOL FELSŐFO...

Hogyan készüljek ANGOL FELSŐFOKRA?

Figyelt kérdés

Angol felsőfokra szeretnék menni és van néhány kérdésem.


1, Dexam vagy ECL felsőfokot érdemesebb (viszonylag könnyebb)

2, Milyen könyvekből javasolt készülni?

3, Milyen vizsgatapasztalatokkal rendelkezel?


Előre is köszönöm a válaszokat?


2013. jan. 3. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1., Amelyik szimpatikusabb. Nagy különbség nincs a kettő között(csak feladatok lehetnek eltérőek)

2., Exam-fright killer

3., Átmentem elsőre ECL felsőfokon. Nem volt nehéz.

2013. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mikor voltál és miről kellett írni az esszébe és miről kellett beszélni a szóbelin?
2013. jan. 4. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Októberben voltam.

Esszék: 1. doppingszerek használata az olimpián / 2. környezetvédelemmel kapcsolatos volt,ipari szennyezés,ilyesmi

Szóbeli témák: 1. Család/kapcsolatok(válás)/ 2. Média

2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 éve voltam ECL-en, nekem is meglett elsőre 90%-osra, ezért meg is lepődtem, hogy milyen könnyű volt... Én csak a Kérdések és válaszok emelt szintű változatából tanultam, meg ECL típus feladatokat nézegettem, ha jól emlékszem.
2013. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a sok választ, várom a többiekét is. :)
2013. jan. 5. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!