Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvtudók, le tudnátok...

Német nyelvtudók, le tudnátok fordítani nekem egy rövidke szöveget?

Figyelt kérdés

Nekem nem sikerült és fontos lenne, mert szorít engem az idő=/.Ezt kéne lefordítani, (szabadfordításban), csak hogy valami hasonlót át tudjak adni az illetőnek, a levél elejét már megírtam , de ezzel meggyűlt a bajom. Előre is köszönöm a segítséget!


Nagyon hálás lennék, ha egy pár hétig vendégül tudnának látni engem.

Szívesen segítek délután otthon, ha tudok bármiben, például a házimunkában. Jól kijövök mindenkivel, van 3 testvérem, tehát szívesen segítek foglalkozni otthon a gyerekekkel, vagy vigyázni rájuk, ha éppen szükséges. Nincsenek különösebb igényeim, vagy elvárásaim.

Szeretném megismerni a várost, az ottani embereket, és természetesen nagy segítség lenne a nyelvtanulás szempontjából, hogy sokat hallom, és gyakorolhatom a német nyelvet. Előre is köszönöm a lehetőséget,

(és valami elköszönés, vagy üdv, xy vagy hasonlók, sajnos nem tudom hogyan szokták)


2013. jan. 4. 11:33
 1/4 anonim válasza:

biztos van benne hiba, de valami ilyesmi.


Ich wäre dankbar, wenn ich ein paar Wochen lang bei Ihnen leben kann.

Ich helfe Ihnen gern am Nachmittag zu Hause, zum Beispiel bei der Hausarbeit.

Ich kann mit jedermann gut auskommen. Ich habe drei Geschwister, also helfe ich Ihnen gern bei der Kinder zu spielen oder zu besorgen, wenn es irgendwann benötigt. Ich habe keine besondere Bedarf.

Ich möchte die Stadt besichtigen und die Gewonheiten und Leute erkennen. Und natürlich wäre es gut, dass ich die Sprache übungen kann. Vielen Dank in Voraus!

Mit freundlichen Grüssen (ez hivatalos)

2013. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy tökéletes, de az előzőnél mindenképpek jobb!! :)

Ich wäre sehr dankbar, wenn ein paar Wochen bei Ihnen verbringen könnte.

Am Nachmittag würde ich gern helfen, wenn ich kann. Zum Beispiel bei der Hausarbeit. Ich komme mit allen gut aus und ich habe drei Geschwister, also ich helfe gern auch bei den Kindern. Ich beschäftige mich mit ihnen oder ich passe auf ihnen auf, wenn es nötig ist. Ich habe keinen besonderen Bedarf, keine Erwartungen.

Ich möchte die Stadt und die dortigen Menschen kennenlernen und natürlich wäre es eine große Hilfe im Interesse meiner Sprachkentnisse, dass ich die Sprache viel hören und üben könnte.

Vielen Dank im Voraus.


Mit freundlichen Grüßen (hivatalos, de mivel magázva írtad a levelet így ez helyesebb.)


és a neved

2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

igy tényleg jobb :D

1.voltam

2013. márc. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha néhány hétig vendégül tudnának látni engem


"wenn Sie mich für einige Wochen

als Gast aufnehmen könnten" -

2018. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!