Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnék pénzt keresni a nyelvtu...

Tudnék pénzt keresni a nyelvtudásommal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és szereztem most az ősszel angolból egy középfokút. Esetleg nyáron van-e rá lehetőség, hogy ezt valahol "pénzre válthassam"? Gondolok itt utazási irodákra stb. Addig még tudnék fejlődni, szóval szerintem azzal nem lenne gond.

2013. jan. 4. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért egy középfokú nem olyan nagy durranás, pláne nem angolból. Esetleg vállalhatsz magántanítványokat, ha nagyon olcsón csinálod.
2013. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Mondjuk tanítást inkább nem vállalnék, hanem arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán adnak-e erre vmilyen munkát.
2013. jan. 4. 15:03
 3/9 anonim válasza:
35%
fordítóként/tolmácsként
2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért a fordító és a tolmács középfokkal elég meredek. Pláne egy 15 évesnek. Viszont idegenvezetést el tudnék képzelni.
2013. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért 15 évesen egy középfokú angollal idegenvezetést nem kéne vállalni... ráadásul pont angollal nem találsz idegenvezetői állást, kb minden idegenvezető tud angolul...
2013. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Max a tanítás van szerintem. Idegenvezetőnek nagyon jól kell tudnia a történelmet ha valaki belekérdez akkor is. Középfok viszont szerintem oda se elég, meg 15 évesen pláne nem.
2013. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, a középfokú tudás sehová nem elég, ha munkáról van szó.
2013. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van! :)

Majd keresek vmi más lehetőséget ;)

2013. jan. 5. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Középfokú nyelvvizsgával tanítani? Na, azt megnézném ... Tudom, hogy van még olyan általános oskola ahol ilyen 'tanárok' vannak, de KOMOLYTALAN. Én legalábbis nem fizetnék érte. Egyébként meg: dícséretes, hogy a kérdező 15 évesen is már dolgozni akar ahelyett (mint a legtöbb 15 éves) hogy a fészt bújná, stb. ...
2013. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!