Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv! Nyelvvizsgatípusokat...

Achilleus kérdése:

Üdv! Nyelvvizsgatípusokat lehet keverni? Én esetemben, lenne egy angol origo közép szóbeli, és egy telc közép írásbeli. Ezt elfogadnák?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan gyanúm, hogy nem egy szóbeli és egy írásbeli vizsgát kérnek, hanem egy komplexet. Az pedig egy darab, adott típusú papír.
2013. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hol/kinek kellene elfogadni?
2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem elfogadták eddig mindig. nekem bme írásbelim és telc szóbelim van. felvételinél is kaptam így pluszpontot
2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, mivel egységes a system A B C, ozt schusszz
2013. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az elsőtől majdnem szívbajt kaptam :))


Hát araa értem hogy elfogadják, hogy plusz pontot kapnék-e érte felvételin, és diplomát ideadják-e.

2013. jan. 5. 22:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez esetben én tudtam rosszul, bocsánat. :)

Első voltam.

2013. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ezt a kettőt nem lehet párosítani, biztos forrásból tudom, mivel pár éve én is azt hittem. mivel az origó kétnyelvű, a telc pedig egynyelvűek közé tartozik!
2013. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 amarill ***** válasza:

Dehát miért nem a Tanulmányi Osztályon érdeklődöd meg Ott biztos tudják (Van amitlehet "keverni", van amit nem)


Asszem az egynyelvűt az egynyelvűvel lehet, a kétnyelvűt a kétnyelvűvel lehet "keverni"

2013. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 amarill ***** válasza:

De felsőoktatási intézménye válogatja


(Tehát helyben érdemes utánakérdezni)

2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 amarill ***** válasza:
Az is lehet, h megadják érte a plusz pontokat (felvételihez), de már a felsőokt. intézmény nem biztos, h. elfogadja
2013. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!