Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a tapasztalatotok egy...

Mi a tapasztalatotok egy hónapos, intenzív nyelvtanfolyamról?

Figyelt kérdés
Németet nulláról kezdtem. Itthon magamtól tanulom, de a párommal azt beszéltük (ő már kint van), hogy elmennék egy ilyen egy hónapos intenzív tanfolyamra, hogy alap tudással ki tudjak menni, és tudjak mielőbb munkába állni. Szerintetek?
2013. jan. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Az egy hónapossal nem igazán fogsz eljutni sehova. Én is intenzív tanfolyamon voltam, de az 10 hetes volt, az azért már ért valamit de így is kicsit gyorsan kell tanulni hogy ne maradj le.
2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis alaptudásod, akkor odakint könnyebben ragad rád valami. Ehhez az alaphoz elég a nyelvtanfolyam (ha tényleg jó, nem egy gagyi tanfolyamnak nevezett valami).
2013. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A létigéket meg ezeket tanulom itthon. Katedra nyelvsuliba mennék.
2013. jan. 6. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
It could pep you up on the rock horse.
2013. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van érettségid?
2015. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!