Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud itt spanyolul vagy...

Valaki tud itt spanyolul vagy angolul? Mindkettőből kéne segítség elég sok. Ugyanis egyik nyelvet sem tudom. Jó lenne ha privátban megkeresne az illető.

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Angolból miben kellene segítség? Azzal kapcsolatban írhatsz.
2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőt beszélem, bár a spanyolt még csak most tanulom, de lehet, hogy tudok segíteni - attól függ, miről van szó.

Keress meg privátban.

2013. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne olvassál HAryy Potter, mert az nem olyan könnyű.
2013. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én speciel pont a Harry Potterrel kezdtem mindkét nyelv megtanulását. :D

Szóval nem tudom, honnan vetted, hogy a Kérdező azt olvassa, de, ha így van, akkor jól teszi! :)


(Második voltam.)

2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

EZ AZTÁN A VÉLETLEN.

Nekem is megvan pont az angol és a spanyol Harry Potter.

A spanyolból tanulgattam spanyolul - nem sok sikerrel.

Különben létezik Audio Book is belőle.

Jah, The Philosopher's Stone, csak ez az egy k0tet van meg. T-k0rford`t'sban.

2013. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag csak így tanulok nyelveket. Fogok egy könyvet (ált. elsőnek a Harry Pottert :)), és elkezdtem olvasni. Nulláról. Az első kötet végére már csomó mindent értek, a harmadik kötet végére pedig el szoktam oda jutni, hogy utána már simán olvasok idegen (tehát számomra eddig ismeretlen) könyveket is.

Szótárazni nem szoktam, viszont anno, mikor az angolt olvastam, ott volt mellette a magyar könyv, most, mikor a spanyolt kezdtem, az angollal "követtem" először.

Közben a kedvenc musicaleim dalszövegeit szoktam megtanulni (pl. Annie) az adott nyelven, azt ált. ki is szótárazom.

Én imádok így tanulni, semmi nyelvtan, semmi szómagolás. Nekem így megy. De nyilván mindenkinek más a módszere.

2013. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!