Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes gimnázium 0. osztályáb...

Bekii12 kérdése:

Érdemes gimnázium 0. osztályába menni nyelvi előkészítőre, ahol még az informatikát is emelt szinten tanulhatnám VAGY kezdjek 1. osztályban, ahol viszont mindent normál óraszámban tanulnék? Kinek mi a véleménye, mit tart jónak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 21:29
 1/9 anonim válasza:
ahogy érzed.. attól függ mennyire fontos neked a nyelv.
2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szüleim azt szeretnék ha nem mennék..Én viszont nagyon szeretnék..Bár azt mondják h nem a 0.-kal van baj,hanem azzal h nekik nem az az álomiskola számomra.(remélem ezt így érted..).Mert van egy jó gimi az utcánk végén,de ott nincsen 0.,ahova én szeretnék menni az pedig kb sulibusszal 20 perc.És az szerintük messze,van...
2013. jan. 12. 21:47
 3/9 A kérdező kommentje:
És igen,fontos lenne a nyelv..
2013. jan. 12. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan osztály nincs, ahol 1. osztályban kezdenél, de emelt óraszámban tanulsz nyelvet? (Nálunk például van, én oda járok.)

Szerintem jobban jársz, ha normálisan kezded elsőben. Ha 0. osztályba jársz, nem tanulsz kémiát, biológiát, törit és még nem tudom miket, a magyart és a matekot is csak kevés óraszámban. A nyelvre és az informatikára terelődik a hangsúly. Ez azért rossz, mert nagyon sokat fogsz felejteni, egy évig szinte alig tanulsz majd, és mikor következő évben bejön a többi tantárgy is, sokkal nehezebb lesz. Viszont ha sima osztályba mész, tanulhatsz nyelvet különórákon is az iskola mellett, és tantárgyakat is rendesen tanulod. Ez az én véleményem.

2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De van olyan osztály,de akkor ha 1.-be megyek akkor matek tagozatra,és nem nyelvre..Köszönöm a választ..:)
2013. jan. 13. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
mért nem mész 0. nyelvi előkészítőbe az egyik suliban, majd átmennél a másikba 4 évre... mindkettő jó lesz így
2013. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

attol függ melyik iskolát választod.....

némelyikben komolytalan az oktatás

viszont arra nagyon jó h benőjjön a fejed lágya és kitaláld, h mit akarsz

2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én német 2-essel mentem nulladikba. Bemutatkozni is alig tudtam. Azóta nem tanultam 1 betűt németül, most letettem a felsőfokú C-t és Ausztriába járok ki dolgozni. Hidd el megéri, főleg a mai világban, hogy csak Ausztriában lehet jól keresni itthon nem!
2013. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2013. jan. 16. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!