Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga a legegyszerűbben?

Napkiraly kérdése:

Nyelvvizsga a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: Hogyan juthatnék a legegyszerűbben középfokú nyelvvizsgához? Milyen nyelvből és hol lehet a legkönnyebben megszerezni, vagy hogyan?

Adminisztratív okból van szükségem nyelvvizsgára, már rendelkezem angol nyelvvizsgával, így az kilőve. Lehetőleg minél kisebb energiabefektetést igényeljen,tényleg nem vagyok motivált, tényleg nem érdekel a nyelvtanulás, sosem használnám. Ennek szellemében várok segítséget.



2013. jan. 19. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem hamisításra vagy nyelvvizsgavásárlásra gondolsz!

Állítólag az eszperantót könnyű megtanulni.

Van valamilyen nyelvtudásod? Bármilyen szinten?

2013. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem papír kell, de legálisan (nem, nem engedhetem meg magamnak a vásárlást, nem anyagi, hanem presztizsokokból - nem véletlenül van eerre se sszükségem). Fent írom, hogy angolból van középfokú nyelvvizsgám, de már öreg vagyok egy tényleges nyelvtudás megszerzéséhez.

Eszperentéből lehet nyelvvizsgázni? Végülis kitalált nyelv,nyilván logikus is,köszönöm a tippet

2013. jan. 20. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Az eszperantó és eszperente nyelv nem ugyanaz! :)


Eszperente: amikor csupa e betűs szavakat használnak.

Eszperantó: egy mesterséges nyelv. (Ebből létezik nyelvvizsga)

2013. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg :) Mondjuk az eszperente nem is nyelv, csak nyelvi játék, valóban rosszul írtam :D
2013. jan. 20. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb választás a Te esetedben valóban az eszperántó nyelv.
2013. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem közben, de azt mondták hogy nem fogadható el (eszperantó, lovári, latin nem játszik), mert olyan kell, amit a tudományos életben használnak :(
2013. jan. 21. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy hírlik, hogy az újlatin nyelvek közül a spanyol és olasz nyelvek még egész könnyűek, persze nem egy eszperantóhoz képest. Egyébként középfokú nyelvvizsgára lenne szükséged?
2013. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sőt a spanyol kimondott könnyűnek számít. Én azt ajánlanám, ha már az eszperantót nem fogadják el.
2013. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet megengedik, hogy alapfok legyen. Azt mondjátok spanyol? A nyelvtan mennyire bonyolult?
2013. jan. 22. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tanulok spanyolt, szóval nem tudom milyen lehet a nyelvtanja, de egy alapfokot nagyon könnyű összeszedni szinte bármelyik nyelvből, úgy hogy ne aggódj. A spanyol egyébként tényleg híresen könnyű. Egy alapfok gyerekjáték lesz belőle.:)
2013. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!