Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok a külföldi munkavállalá...

Tudtok a külföldi munkavállaláshoz kapcsolódó angol nyelvkönyvet?

Figyelt kérdés
Angolból középfokú nyelvvizsgám van, de ez egy általános tudást adott, viszont most úgy néz ki, hogy kiküldetésre megyek egy olyan országba, ahol angolul kell majd végeznem a munkám. Fél évig fogok kint élni, jó lenne, előtte egy specifikusabb tudást is felszedni. Ehhez szeretnék könyvet keresni. Mérnöki területen dolgozom.

2013. jan. 21. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami szakkönyv kéne már és nem tankönyv. Milyen mérnök vagy?
2013. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munkakörömhöz tartozó szavak nem okoznak gondot, inkább egy olyan könyv kellene (vagy akár szószedet) ami a munkával kapcsolatos általános kifejezéseket gyűjti össze.
2013. jan. 22. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent? Tudnál példát mondani?
2013. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy segítesz:)

Nem is tudom, lehet, hogy túlaggódom a dolgot, de félek, hogy mondjuk kérnek egy papírt, amit nem fogok megérteni, hogy mit szeretnének (pl tartózkodási engedélyt), vagy meg kell beszélni a túlórákat és nem tudom a túlórát angolul, és tudom, hogy mindent körül lehet írni, de jó lenne egy ilyen szavakat, kifejezéseket összegyűjtő könyv (mert most ezek eszembe jutottak és kiszótározhatom, de van még legalább 100 ilyen ami most nem jutna eszembe)

2013. jan. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!