Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt, vagy a németet tudnám...

Angolt, vagy a németet tudnám megtanulni 40-évessen könnyedén, hamarább, itt a netten keresztül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az angolt, mert nincs annyi hülye szabálya, mint a németnek. Németben van hímnem és nőnem a tárgyaknál, szóval minden szó nemét külön-külön meg kellene jegyezned, hogy milyen névelő kell elé. Meg aztán elég ronda is - szerintem. Az angol egyszerűbb, de nem hiszem, hogy bármelyik nyelvet is meg lehet tanulni csak a net segítségével. Én még mindig a tankönyvekre szavazok.
2013. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

>> az angol egyszerűbb

Konyhanyelven tényleg egyszerűbb, de igazából sokkal nehezebb a németnél, mert a látszat ellenére rengeteg szabály van és temérdek szó, olyanok amiknek a legtöbb esetben nincs is magyar megfelelője. A németben meg simán összerakod a szavakat aztán kész.

2013. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ymcolah-val értek egyet!

Ez csak tévhit, hogy "az angol egyszerű, könnyű".


ymcolah, én vagyok az, aki érdeklődtem a napi 1000 szóról. :)

2013. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 amarill ***** válasza:

Hát- amelyikhez kedvet érzel

(Meg attólis függ, hogy már tanultál e valaha

(máa nyelvet) előtte

2013. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 amarill ***** válasza:
más nyelvet
2013. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 amarill ***** válasza:
Ennyi erővel már albánul is meg lehet tanulni
2013. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!