Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb felsőfokú...

Melyik a legkönnyebb felsőfokú (C1) nyelvvizsga angolból?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan nyelvvizsgafajtákat mondani, ami nem irdatlan nehéz? Nem szeretnék fölöslegesen tízezreket kidobni az ablakon.

2013. jan. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Mindegyik könnyű. Nem tízezrekről van szó. A nyelvvizsga 30 környékén van és a mondjuk 6 hónapos tanfolyam 95 ezer. Persze még így is kérdéses, hogy sikerül-e valahogy átmenni. Ha nem, akkor meg lehet az összeget duplázni.
2013. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok konkrét vizsgafajtát mondani, ami könnyű? Olyat szeretnék, amiben nincsen nyelvtani teszt.
2013. jan. 25. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem válaszolnak, mert mindenkinek más típusú feladat a könnyű meg a nehéz.
2013. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

valami olyat szeretnék, minek vagy nincsen, vagy egyszerű a nyelvtani tesztje, és a magnósa sem bonyolult

van ilyen?

2013. jan. 26. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Olyan nyelvvizsga nem létezik, ahol nincs nyelvtani teszt... Biztos, hogy felsőfokút akarsz csinálni? Az alapfokún ott könnyű a magnós rész...
2013. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

ECL nyelvvizsgán nincs nyelvtani teszt, viszont a hallgatás az nehéz állítólag.


[link]

ITT megtalálod a nyelvvizsgák pontos leírásait.

Még én sem tudom, hogy hova menjek felsőfokúzni =/

2013. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez csak szerencse kérdése hogy a magnó része nehezebb mert pl nekem 95%os lett a magnós rész szerintem az volt a legkönnyebb az egész vizsgából
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

bár régi a kérdés, de muszáj vagyok hozzászólni most. Azért az első szépen ellentmondásba került magával...

" Mindegyik könnyű " - de megduplázódhat az összeged...

" Nem tízezrekről van szó " a következő mondata meg már az, hogy 30 ezer a nyelvvizsga és 95 ezer egy tanfolyam...

Ne hallgass a hülyeségre!

Egyébként, hogy érdemben is válaszoljak a kérdésedre: az ECL-t mondják a legkönnyebbnek. 30 ezer úgy tudom, hogy a C1 komplex nyelvvizsga. Teljesíthető és tanfolyam sem kell, mert a weboldalán be tudod gyakorolni az ott feltöltött feladatokat. Vagy ajánlom az 1000 question 1000 answer könyvet a felsőfokra. ha nincs meg akkor esetleg át is küldöm szívesen bárkinek akinek kell.

2015. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!