Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek! Tudtok ebben...

Németesek! Tudtok ebben segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Ezekben a témakörökben szeretnék segítséget kérni: Ich gehe gern einkaufen,Ich war krnak-Beim Artz,Asflüge/Reisen in den Ferien,Hausarbeit in unserer Familie. Pár mondatra lenne szükségem ezek közül a témák közül ( 6-8-10 mondat). Link is jó,ha tudtok valami oldalt,ahol ilyeneket találok. :) Előre is nagyon szépen köszönöm :)

2013. jan. 25. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt tudsz pár jó szöveget találni. Olyan mondatokat írj ki, amit értesz is, mert én találtam benne hibát.


[link]

2013. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ép ésszel gondold át a témát, ne elcsépelt tételeket magolj majd be!

Írj össze 8-10 mondatot a felsorolt témákban, majd fordítsd le azokat. Ha a fordítással van gondod, esetleg nem vagy biztos magadban, hogy hibátlan és helye-e, írj nyugodtan, abban szívesen segítünk!

Évek óta működik a TELC vizsga, évek óta elérhetőek a "mintamondatok". gondolj bele hányan letették már a nyelvvizsgájukat azokkal a tételekkel, a vizsgabiztosok is kívülről fújják őket. Inkább légy kreatív és saját magad rakd össze a tételt, amit nem fogsz tudni 100%-ban felhasználni. Ha te magad rágod át a témát, kialakítod a szókincset, sokkal könnyebben megtanulod, mintha egy kész szöveget magolsz be.

2013. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megpróbálom amit mondasz! :)
2013. jan. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!