Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás, angolul...

Angol nyelvtanulás, angolul beszélgetés?

Figyelt kérdés
Angolul szeretnék beszélgetni, ehhez keresek segítséget.

2013. jan. 28. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Élöben vagy chatelni?
2013. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Chatelni szeretnék.
2013. jan. 28. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár egy angol nyelvű fórumra is mehetnél, ahol anyanyelviekkel is találhozhatnál akár.
2013. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És tudnál nekem ilyet ajánlani?

Mert a sharedtalk.com-on kívül mást nem ismerek, de az nem igazán jött be nekem.

2013. jan. 29. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:

livemocha.com

interpals.net

Mindkettőt próbáltam, az első még jobb erre, kifejezetten nyelvtanulós oldal :)

2013. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. jan. 29. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az interpals.net-et ismerem azok közül, amit az előző válaszíró javasolt; állítólag a [link] is hasonló, bár itt még sosem voltam tag.


Viszont amit javasolni akartam, az egy másik oldal. Ha chatelni szeretnél, talán érdemes kipróbálni az [link] oldalt.

Még regisztrálni sem kell; az érdeklődési köreid alapján random összekapcsol egy másik chatelővel, és mehet a beszélgetés élesben.

(Bár azt olvastam róla, hogy sokan ki is használják, hogy trollkodjanak rajta, és még itt sem töltöttem annyi időt, hogy ezt cáfoljam vagy megerősítsem. Talán egy próbát azért megér.)

2013. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
trollkodjanak rajta? ne haragudj de ezt nem tudom mit jelent? ehhez én már öreg vagyok :)
2013. jan. 30. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki tud még valamit? :)
2015. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!