Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azok közül, akik túlzott...

Azok közül, akik túlzott negatív kritikával illetik a Kreatív nyelvtanulás módszerét, anyagát, vajon mennyien ültek le és vették végig az anyagot?

Figyelt kérdés

Sajnos először magam is bedőltem a negatív kritikáknak, meg hogy mennyire igénytelen a kivitelezése, és a hibákról nem is beszélve.


Majd gondoltam egyet, és kipróbáltam saját magam, hogy meggyőződjek, kiknek van igaza.


Eredmény: 3 hónap alatt végigértem a kezdő csomagon, majd egy hónapot csak idegen nyelvű szövegeket hallgattam, filmeket néztem. Ezután elsőre sikerült a középfokú nyelvvizsgám egy olyan nyelvből, amit azelőtt soha nem tanultam.


Ezt azért írom meg, mert engem nagyon félrevezetett a közvélemény...


De ez is egy tanulság számomra.


A jövő héten pedig megrendelek egy másik csomagot. Mivel az első bejött, így nem sajnálok érte 22 000 HUF-t.


2013. jan. 27. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szkeptikus, de a kérdésednek igencsak reklámszaga van.
2013. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor rossz a szaglásod!

Ugyanis nem annak szántam.

SEMMI érdekem nincs benne.

Egyszerűen kíváncsi vagyok arra, hogy a nagy megmondók közül mennyien foglalkoztak ténylegesen az említett anyaggal?

Mert nekem személy szerint bevált.

Én könyvtárból kölcsönöztem a kezdő csomagot, ugyanis én sem adnék ki annyit valamiért, amiről nem vagyok meggyőződve, hogy valóban beválik-e.


Persze nem napi 10 percet szöszöltem vele, hanem kemény munkát, sok energiát fektettem bele a tanulásba.

2013. jan. 27. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Igazság szerint szinte bármelyik könyvből profitálhat az ember, ha megfelel a tudásszintjének.


A kreativ angol egyáltalában nem rossz package, sőt nagyon jónak is mondható.


A lényeg valóban az, hogy napi legalább 2-6 órát foglalkozzon a nyelvvel az ember, ha A-ról B-re akar jutni.

2013. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!