Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb német...

Melyik a legkönnyebb német felsőfokú nyelvvizsga? Többi lent!

Figyelt kérdés

Írásból vagyok inkább jó, szóban gyengébben megy, mivel nem nagyon van lehetőségem beszélni a nyelvet. Ezért olyan nyelvvizsga lenne jó ahol a szóbelit nem veszik annyira szigorúan. Melyik most a legkönnyebb, mi a véleményetek?


Ti melyiket ajánlanátok?


2013. jan. 29. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha írásban vagy jobb mindeképp kétnyelvű vizsga

Pl. Rigó utca Ill. csináld meg először csak az írásbelit (Ha az sikerül még mindig mehetsz majd a szóbelire is)

2013. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a felsőfoknál van asszem fordítás rész is (de lehet szótárt használni) Középfoknál teszt van (nyelvtani)
2013. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanárod nem tudod megkérdezni (mit ajánl)
2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Tanárom nincs, magamtól tanulom. Középfok már meg van, rigós, és úgy tudom, hogy az az egyik legnehezebb. Én valami könnyebbet szeretnék.

2013. jan. 29. 16:01
 5/6 amarill ***** válasza:

Talán írd össze, milyenek "léteznek" és hasonlítás alapján válassz (net-en nézd meg, mik a követelmények és az alapján biztos tudsz majd dönteni)

Talán az ECL a legkönnyebb

2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából eszem ágában sincs összeírogatni, nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen feladatok vannak, hanem arra, hogy tapasztalatok alapján ki melyiket érzi a legkönnyebbnek.
2013. febr. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!