Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Potnos és részletes infót...

Vkiii kérdése:

Potnos és részletes infót szeretnék kapni a Pannon nyelvvizsgáról!?

Figyelt kérdés

(azon kívül, hogy [link] )

Személyes tapasztalatok érdekelnének elsősorban! Illetve valakinek van-e kidolgozott szóbeli tételsora?

Mennyi iső alatt lehet felkészülni belőle egy B2 szintre?



#pannon-nyelvvizsga
2013. jan. 29. 17:12
 1/1 anonim válasza:
én most vizsgáztam februárba, még nem tudom az eredményem, b2 angol vizsgán voltam, szó szerint semmit nem készültem rá ( 5éves angolos középsuliba járok ). Szerintem meglesz. Szerintem erre amúgy se tudsz tételsort írni, mert nem konkrét tételt kapsz, hanem két képet, amiből választanod kell, hogy melyikről szeretnél beszélni. Az írásbeli teszt szerintem nehéz, tele van bonyolult szavakkal, teljesen ismeretlen kifejezésekkel.. de némi tapasztalattal ki lehet őket logikázni. Ha van még kérdésed írj privibe, szívesen válaszolok:)
2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!