Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fogalmazást kell írnom angolul...

Fogalmazást kell írnom angolul a folyamatos jelen igeidő használatával. Tudtok adni pár tippet?

Figyelt kérdés
A kedvenc filmemről kell írnom. Le kell írni hogy miért szeretem ezt a filmet, kik játszanak benne és azok közül ki a kedvencem de ezek már megvannak. Utána folyamatos jelen igeidő segítségével röviden le kell részletezni miről szól a film de itt már semmi ötletem sincs hogy mit írjak. Tudtok pár tippet adni?

2013. jan. 30. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy adjunk ötletet, ha titkolod, mi a kedvenc filmed?

Honnan tudjuk, hogy miről szól?


Mit írtál eddig angolul?

2013. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

As Jolly's running through a park, Jill stops her.

The food is burning but they're all laughing.

Colombo is smoking his cigar when the telephone rings.


Szóval ilyesmi. Egy sima, egy fordított.

2013. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A bosszúállókról akarok írni.


Eddig ennyi sikeredett: My favourite film is The Avanger because exciting and I like the actors in it. Some actors from the movie: Samuel L. Jackson, Chris Evans, Robert Downey Jr. ,Chris Hemsworth, Mark Ruffalo ,Scarlett Johansson, Jeremy Renner. My favourite actor in the film Robert Downey Jr. because funny and he play Iron Man


Tudom hogy nagyon sz@r.

2013. jan. 30. 22:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Köszi :) Csak elég sok mindent csinálnak a filmben. Holnap estig írhatnám bár mondjuk ha csak a fontosabb jeleneteket ragadom ki akkor nem de már elég régen láttam a filmet, nem emlékszek annyira rá.

2013. jan. 30. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanarnak edes mindegy mit irsz, a lenyeg, hogy nyelvtanilag helyes legyen es a kiadott feladatnak megfeleljen.


Par apro korrekcio: My favourite film is The Avanger because IT IS exciting and I like the actors in it. Some actors from the movie: Samuel L. Jackson, Chris Evans, Robert Downey Jr. ,Chris Hemsworth, Mark Ruffalo ,Scarlett Johansson, Jeremy Renner. My favourite actor in the film IS Robert Downey Jr. because HE IS funny and he playS Iron Man

2013. jan. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Port.hu-n is tudsz tippeket gyűjteni vagy angol nyelven keress a Wikipédián, nagyon frankón leírják a nevesebb filmeknek a tartalmát, szerepkőit és egyéb tudnivalókat, abból össze lehet rakni vagy bőven lehet belőle dolgozni.

De inkább magad próbálj írni, abból tanulsz igazán.

2013. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!