Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultál meg...

Mennyi idő alatt tanultál meg olaszul közép illetve felső fokon? Milyen módszerrel tanultál?

Figyelt kérdés

Módszer alatt azt értem, hogy gimiben, nyelvsuliban, külön tanárral netalántán egyedül tanultad e meg a nyelvet. Illetőleg milyen olasz nyelvvizsgákat tudnátok ajánlani?


Válaszaitok előre is köszönöm!


2013. jan. 31. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kozepfokig masfel ev, kulon tanarral heti 1x1 iraban, +rengeteg otthoni gyakorlassal.


CILS t tettem le

2013. jan. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középfokút tettem le, másfél év után a nulláról kezdve munka mellett.


Heti 1 magántanár, RAI UNO nézegetése és 3.500 szó elsajátítása (számok, kifejezések nélkül) elég volt ORIGO/RIGÓ rendszerben.


A PROGETTO ITALIANO volt a fő könyvem.

2013. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van itt egy Ifjutitan nevű felhasználó.

Ő a blogja alapján kb. 7 hónap alatt tanult meg egyedül középfokon olaszul úgy, hogy elsőre sikeres szakmai nyelvvizsgát tett.


Én megemelem előtte a kalapomat tiszteletem jeléül!

(Ezt őszintén, komolyan írom.)

2013. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amarill ***** válasza:

Nyilván annak könnyebb, aki már suliban

tanulta a nyelvet (vannak alapjai)

2013. febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 amarill ***** válasza:

Van az Olasz Intézet

Ott is vannak tanfolyamok

2013. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!