Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná ezt nekem valaki...

Le tudná ezt nekem valaki fordítani? Your bank details are also used for your insurance direct debit should you choose to retain this cover after your initial 3 month FREE period.

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék rendelni az interneten, de nem tudom, ez mit jelent. Az első 3 hónap ingyenes? Vagy ennek semmi köze ehhez?

Köszi előre is.



2013. jan. 31. 11:40
 1/1 hunbula ***** válasza:

A banki adatok szintén felhasználásra kerülnek a biztosítása csoportos beszedési megbízására, amennyiben úgy dönt, hogy megtartja ezt a biztosítást a kezdeti 3 hónapos ingyenes időszak után is.


Nem tudom, mennyi értelme van, szó szerint ezt jelenti, de hogy pontosan miről van szó kicsit nehéz belőnöm eredeti nyelven is, nem vagyok pénzügyes :)

2013. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!