Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudnátok vezetni nekem egy...

Letudnátok vezetni nekem egy német baráti levelet, amiben lényegében a lenti sorok állnak?

Figyelt kérdés

1. örülök, hogy megismertelek a nyaralás során, sok emlékem fűződik hozzád. örülnék, ha meglátogatnál, mert úgy gondolom, nem voltál még Magyarországon.

2. Ausztriában hidegebb az időjárás, itt viszont nyáron nagy a hőség. én ezt jobban szeretem. bemutatnék neked sok nevezetességed hazánkban. klassz lenne találkozni!

3. várom a leveled, írj hamarosan!

szeretettel


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!:) aki ezt lefordítaná nekem!


2013. jan. 31. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ich freue mich dich kennen gelernt zu haben, ich habe viele guten Erinnerungen. Es würde mich freuen, wenn du mich besuchen würdest, denn ich denke, du warst noch nie in Ungarn.


In Österreich ist das Wetter ein bißchen kühler, hier ist es im Summer sehr heiß. Ich mag das besser. Ich würde dir viele Sehenswürdigkeiten zeigen können, es wäre toll!


Ich warte auf deine Antwort, bitte, schreib schnell.


Liebe Grüße,

....


(kicsit szabadabb fordítás)

2013. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ich freue mich dich im Sommer (im Urlaub) kennengelernt zu haben, ich habe viele guten Erinnerungen an dich.

Es würde mich freuen, wenn du mich besuchen würdest, da ich denke, dass du noch nie in Ungarn warst.


In Österreich ist die Witterung ein bißchen kühler,

hier ist dagegen es im Summer sehr warm.

Ich mag das leiber. Ich könnte dir hier viele Sehenswürdigkeiten zeigen. Es wäre toll uns zu trefen!


Ich warte auf deine Antwort, bitte, schreib schnell zurück!


Liebe Grüße von Gabor

2013. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!