Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hangzana ez a néhány...

Hogy hangzana ez a néhány mondat angolul? Nem nagy kérés, de nekem fontos.

Figyelt kérdés

szóval az alábbi néhány mondatot szeretném ha leírná valaki ha nem nagy fáradság hogy van angolul:


"figyelem figyelem asszonyok, megérkezett a tollfelvásárló!párnákat, dunnákat, kacsatollat, libatollat, régi használt tollakat, hagyatéktollakat, bárkinek bármilyen toll van eladó, tessenek szólni, vagy kézzel inteni, és a kocsinál átvéterle kerül a sor."


arra kérnélek titeket ne oldalakat linkeljetek ami "lefordítja" mert ezeke elég hibásan és bénán fordítanak azért lássuk be, de ha valaki leírja hogy hangzik ez nagyon köszönöm neki.


2009. szept. 3. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hogy hangzana? Elég hülyén.
2009. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Please attend, please attend, women! The feather engrosser is arrived. Pillows, duvets, duck feather, goose feather, old, second-hand feathers, legacy feathers, there is any kind of feather for anybody salesman, here you go to sound, or beckon with hand, and it is the turn of a receipt at the car.


Nem 100%-os, de próbálkoztam vele... :D A végében egyáltalán nem vagyok biztos, és a fordító is elég hülyeséget adott ki, de valami hasonló lehet... :D

2010. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért köszi :D
2010. jan. 19. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!