Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mikor kapom meg végre a...

Mikor kapom meg végre a nyelvvizsga bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
2011 áprilisában voltam nyelvvizsgázni. Azon a vizsgán nem sikerült a szóbeli rész, az írásbeliről megkaptam a papíromat 2011 decemberében! 2012-ben voltam ismételni a szóbeli vizsgámat (szintén tavasszal) és azóta sincs bizonyítványom róla, pedig sikerült. Járt már valaki így? Meg lehet valahogy gyorsítani ezt a folyamatot vagy valahol lehet reklamálni, (mert ez azért már sok)? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 1. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez lehetetlen én 2 éve májusban voltam nyelvvizsgázni és június végén már meg is kaptam. De hát amúgy is neked kell elmenned és átvenned a bizonyítványod, miért nem kérdezel utána azoknál akik szervezték a vizsgádat?
2013. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 amarill ***** válasza:
0%

Hú hát az tényleg nagyon hihetetlen (meg hosszú idő)


Miért nem kérdeztél rá ott, ahol letetted a vizsgát

(még most is megkérdezheted)

Mert csak ott tud(hat)ják

2013. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 amarill ***** válasza:
0%

Ez hihetetlen


De neked kéne utána érdeklődni

2013. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 amarill ***** válasza:
0%

Ez melyik cég volt(?)!


Magyar (v. külföldi) De akkor sem lehet


Már rég ki kellett volna adják

2013. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp járt utána! Írj fellebbezést, kérelmet vagy akármit! Járj a vizsgaközpont után és addig ne hagyd annyiba a dolgot amíg nincs a kezedben a bizi!
2013. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én sem hiszem már el, pedig így van az írásbeli bizonyítvány 8! hónapra jött meg, a szóbeli a fasorban sincs. Voltam bent, válasz: egy hónap múlva! Röhej!
2013. febr. 1. 16:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bevetheted a szülői segítséget!
2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 amarill ***** válasza:
0%

Kérted, hog yesetl. postázzák(?)!


Nem lehet, h. pl a postán elkavarodott(!)


(Bocs nem akartam ijesztgetni senkit)

2013. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 amarill ***** válasza:
0%
Mások azt írták, h egy hónap volt, mire megkapták a kiállított bizonyítványt
2013. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 amarill ***** válasza:
0%
Vagy úgy kérdezzétek meg, hogy ha egy éven belül nem jön meg, akkor mire számítsatok (vagy mondjátok, hogy felvételihez kell)
2013. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!