Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pénteken megyek ORIGO középfok...

Pénteken megyek ORIGO középfokú szóbelire. Tippek?!

Figyelt kérdés

Tehát pénteken megyek, és már eléggé félek. Hasznos tanácsokat tudnátok adni, hogy mire figyeljek oda?

A pontozás szigorú lesz náluk?


Múlthéten pénteken voltam a magnós részen, azt hiszem egész jól ment, ráadásul a vizsgáztató nő is aranyos volt.



2013. febr. 5. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szia, én is múlthéten pénteken vizsgáztam, te melyik városban? egyébként azt mondod egész jól ment, nagyjából eltudnád mondani miket kellett írni ,nekem sztem elég necces lesz. :S Szóbelin viszont már voltam, és annyira kedvesek voltak,csak az a lényeg hogy beszélj folyton, lássák hogy akarod nagyon és tuti meglesz
2013. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nyíregyházán voltam :)



hát egy családi kirándulásról szólt, ami egy különös, misztikus házban történt.

1. kérdés: mit csinált a család?

én erre azt írtam, hogy három hétre nyaralni mentek egy tóparti házba

2. kérdés: milyen volt a ház?

itt leírtam azt, hogy misztikus és rejtélyes volt, a házban bent pedig régi újságpapírok szaga terjengett minden merre

3. kérdés: mi volt az első problémája az apának a házzal?

szerintem nem tudta kinyitni a zárat

4. kérdés: mit csinált az anya amikor bementek a házba?

kihúzta a függönyöket és kinyitotta az ablakokat

5. kérdés: a kérdésre nem emlékszem, de azt tudom, hogy nem írtam jó választ.. valami olyasmi volt hogy hallottak egy földrengés szerű hangot és az apa azt mondta, hogy nyugodjanak meg, csak a közeli vasútállomáson haladt el egy vonat

6. kérdés: erre a kérdésre sem emlékszem, de azt hiszem volt olyan, hogy a kislány azt mondta, hogy egy szellem felrepült a konyhában található fa órához és kinyitotta az üvegét

7. kérdés: ???

8. kérdés: hogy nézte meg az egyik testvér, hogy mi van az órában és mit talált benne?

azt nem tudom, hogy hogy nézte meg, de azt igen, hogy egy kulcs volt ott :)



röviden ennyi, szerintem ebből megvan a 40%:) amúgy nagyon ráparáztam, és sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam!

2013. febr. 5. 15:58
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
én is Nyíregyházán voltam, de közbe rájöttem hogy szombaton.:D Nos ha new york nyelviskolásokhoz mész felelni akkor tényleg nem kell parázni én tegnap voltam annyira aranyosak és ők tényleg arra kiváncsiak mit tudsz és probálnak segiteni,nem akadékoskodnak nem kötnek beléd, ha van kedvenc témád utalj rá vhogy és felhozzák hagyják hogy beszélj róla stb, ha fiatal vagy jövöbeni tervek stb ilyenekere készülj
2013. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ja és mosolyogj nagyon fontos hogy közvetlen legyél te is!!
2013. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a Fősulira fogok menni, azt hiszem, hogy az első emeletre..
2013. febr. 5. 16:59
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolnám, hogy mindenképpen lazíts, és öltözköd csinosan. Ha fiú vagy akkor nyakkendő!!
2013. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok rajta!:) 45 pontból 39et értem el!:)))

Tehát 86%-osan teljesítettem!:)

2013. febr. 8. 16:51
 8/20 anonim ***** válasza:
gratulálok:) ugye nem is volt nehéz ,én is úgy megkönnyebbültem a végén:) nekem 38 lett, egyébként nem 50 pont a maximum?
2013. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nekünk 45 pont volt..

20/25 a szókincs

15/11 a nyelvhelyesség

10/8 a szövegértés :)



vagy valahogy így:d

2013. febr. 9. 10:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Magnó az írásbelin volt(?)!
2013. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!