Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most fogook a héten angolból...

Most fogook a héten angolból felvételizni, de mit csináljak, ha nem értem, hogy mit kérdez?

Figyelt kérdés
Kiadták a tételeket amiket meg is tanultam, de utánna, ha kérdeznek valamit és nem értem, hogy mit vagy nem tudok rá válaszolni mit csináljak?

2013. febr. 19. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy egy egész kérdést nem értesz, gondolom a szintednek megfelelő lesz a felvételi. ha mégis, következtesd ki a szövegkörnyezetből
2013. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkéred udvariasan hogy tegye fel másképp a kérdést.(angolul :) )
2013. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy viszonylag elég jó iskola, de én angolból nem vagyok jó! Amit meg kell tanulni azt megtanulom, de nem jó beszédkészségem.:(
2013. febr. 19. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá hogy nem fogod érteni, már egy két lényeges szót kiértesz egy kérdésből össze tudod rakni, én is igy csináltam nyelvvizsgán és bejött, csak 2 kérdést nem értettem de kikövetkeztettem és azokra is helyesen válaszoltam.

Ha feltesznek egy kérdést és érted akkor beszélj róla amennyit csak tudsz hogy minél kevesebbet kérdezzenek tőled

2013. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha a kérdést értem de nem tudok összerakni egy normális választ?
2013. febr. 19. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondod úgy ahogy jónak érzed, vagy azt ami épp eszedbe jut. De magyarul semmiképp se kérdezz vissza!!!
2013. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget mindenkinek, remélhetőleg túlélem.:)
2013. febr. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!