Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez az angol szöveg...

Hogy van ez az angol szöveg magyarul?

Figyelt kérdés
And as the sun, that had been too afraid to show its face in this city, started to turn the black into grey, I smiled. Not out of happiness. But because I knew... that one day, I wouldn't have to do this anymore. One day, I could stop fighting. Because one day... I would win. One day, there will be no pain, no loss, no crime. Because of me, because I fight. For you. One day, I will win.

2013. febr. 19. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy a nap - ami túl félénk volt ahhoz, hogy megmutassa arcát a városban - szürkévé kezdte változtatni a feketét, mosolyogtam. Nem boldogságból. Hanem mert tudtam... tudtam, hogy egy nap nem kellene majd ezt csinálnom. Egy nap abbahagyhatnám a harcot. Mert egy nap... győzhetnék. Egy nap nem lesz majd fájdalom, veszteség, bűncselekmény. Miattam, azért, mert harcolok. Érted. Egy nap győzni fogok.
2013. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!