Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt meg lehetne...

3 hónap alatt meg lehetne csinálni az angol középfokút? 2. osztály óta tanulok angolt,5. -től emelten 3-as voltam 7. -ig most 8. -ba 2-es és kicsit el vagyok maradva de azért alapnál kicsit jobban megy. Heti 2-3 * különtanár, otthon gyakorlással?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerünk téged, a képességeidet, kitartásodat, szorgalmadat,nem fogjuk tudni megmondani..

Egy biztos, valami másra van szükséged,mint ahogy a suliban tanuljátok, mert az úgy tűnik, nem nagyon ért célba.

Ha különtanárt keresel, kérdés, hogy ő megtalálja-e a módját, hogy NEKED hogyan lehet hatékonyan segíteni. Nyilván az is idő, míg egymásra hangolódtok, s kérdés, fel van-e készülve arra, ami nekedkell, vagy elég kreatív-e, hogy kitalálja.


Meg tudod fogalmazni hogy mi nehéz neked az angolban? Mi akadályoz, mi segít? Mi az, amit "érzel" a nyelvben, smi az, amit egyáltalán nem?

2013. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha valamit szeretnék megcsinálni, akkor abban elég jó vagyok

Kiejtés nem valami jó, meg a szabályok a multidő, folyamatos mult jövő, na ezeknél akadtam el.

2013. febr. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!