Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pest megyében ismertek megbízh...

Pest megyében ismertek megbízható és türelmes angol tanárt, aki árban se drága?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgázni szeretnék (középfok).
2013. márc. 9. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ismerem magamat, nagyon türelmes vagyok. Olyanok vizsgáztak most le nálam akik német meg spanyolból ++felsőfokúak olyan nyelvi tapasztalattal, hogy a legkissebb bizonytalanságot is kiszúrták...
2013. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A megyében ?
2016. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éve

tanulod ?

2018. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Édesapám Vácon oktat angolt magántanárként, neki köszönhetem én is, hogy folyékonyan közel tökéletesen beszélem az angolt. Nem drága, azt hiszem 3500 nála 2 óra.
2018. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na álljon meg a menet. Nem a tanárnak, hanem neked kell türelmesnek lenned! Ilyen hozzáállással el se kezdj nyelvet tanulni!
2018. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát de a tanárnak is annak kell. Nekem volt olyan magantanarom aki folyton leordított, hogy ennyi idő után hogy hogy nem tudom. Ami felháborító, hiszen én fizetek neki és ha nekem az kell hogy 1000szer magyarázza el akkor mondja el annyiszor.
2018. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha már ezerszer elmagyarázta és még mindig nem érted, akkor elgondolkodhatsz, nem veled van-e a baj.


Nyilván leordít, mert ha nem érted, az annak a jele is lehet, hogy nem tanulsz, nem ülsz elé, nem foglalkozol vele.


Jogos.

2018. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy te fizetsz neki, az nem jelenti azt, automatikusan a fejedbe önti a tudást.
2018. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig a nyelvtanuláshoz/tanításhoz rengeteg türelem kell, enélkül nem lehet megtanulni normálisan egy nyelvet se. Remélem nem nyelvtanár vagy és ezért írsz ilyeneket. Ha igen gondolkozz el azon, hogy nem lehet-e hogy nem a neked való szakmát választottad..
2018. jún. 26. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:

De igen, középiskolai nyelvtanár vagyok, több száz tanulót készítettem már fel mindenféle sikeres nyelvvizsgára, nyelvészettel foglalkozom szabadidőben és fordítok.


Kicsit több a rálátásom a dolgokra.

2018. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!