Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetséges ilyen eset...

Hogyan lehetséges ilyen eset nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Origo angol középfokú szóbelire mentem és vizsga után beszéltem két vizsgázóval is, hogy milyen válaszokat adtak a magnó-feladatra, illetve a szóbelijük milyen lett? Velem együtt mindhármunknak a beszédkészség része ilyen 70-80 % körüli volt, viszont a magnó csak 15-25 % körül!! Ez ma derült ki, a beszédkészség részét már tudtam hamarabb is. Mivel előtte a vizsgázókkal nem is ismertük egymást, így össze se beszélhettünk, de azt mondták, hogy majdnem ugyanazt válaszolták szinte a labor feladatokra, mint én, egymástól függetlenül.


Az lenne a kérdésem, hogy akkor ezek szerint mindhárman ennyire rosszul oldottuk meg a feladatokat, vagy esetleg csalás történt? Aki most volt márciusban szóbelizni, nektek hogy sikerült? Milyen válaszokat adtatok a labor feladatokra?



2013. márc. 22. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én BME szóbeli nyelvvizsgát tettem , márciusban...nekem a beszédkészségem mondjuk95% -os lett...de a magnós része csak 45 ..és a vizsga társaimnak sem lett sokkal jobb...a legjobb 50%os lett....de nem gondolnám h csalás történt talán csak nem voltatok nagyon felkészülve....
2013. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most voltam Origón márciusban.

A beszédkészségem 74 %-os lett, a magnóhallgatás után már éreztem, hogy jól sikerült. Pár napja jött meg az eredmény, átmentem. :)


A magnóhallgatás nekem egy Sandra nevű lányról szólt, aki autószerelő akart lenni. A kérdések könnyűek voltak, pl. hogyan jött az ötlet, hogyan fogadta el az apukája stb. Mikor készültem, angolórán nehezebbeket csináltunk jóval. :)

A többi vizsgázóval nem beszéltem, mindenki teljesen ismeretlen volt, meg legalább 3-4 évvel idősebb nálam (14 vagyok, nyolcadikos). Viszont hallottam, ahogy beszélgetnek, nagyjából azokat a válaszokat adták mint én, volt aki jobban értette nálam a szöveget, volt aki kevésbé.

2013. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, én is könnyűnek találtam, nekem is a Sandrás volt. Ráadásul a másik két vizsgázó is hasonló válaszokat adott mint én. Ezért nem értem, hogy miért lett ilyen gyenge az eredmény...
2013. márc. 28. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ebben az esetben én sem értem mit ronthattál el ennyire. :) Majd legközelebb több szerencséd lesz. :)
2013. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!