Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? A helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? A helyzet, hogy a barátom belém élvezett 1 hete mert kiszakadt a gumi és félek, hogy terhes vagyok de ma megjött és jobban fáj mint az eset elött. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A fájdalom lehet a stressztől, aggodalomtól..
2013. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem vagy terhes, mert megjött . Nem egyformán fáj mindig, van hogy kevésbé, vagy hogy jobban.
2013. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor beléd élvezett mert elszakadt a gumi akkor esemény utánit bevettél? Csak mert lehet attól gáz hogy megjött. Szerintem dokihoz menj el azért.
2013. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal megesett hogy megjött neki közbe meg már terhes volt!
2013. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vettünk esemény utánit.De tesztet vettem de még nem csináltam meg mert majd csaj jövőhét elején kell.De szóval lehetek terhes?
2013. febr. 12. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2013. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert mindig mondják, hogy ha késik akkor terhes lehet.De van aki azt mondja, hogy csak akkor ha nemjön meg.Ezt nem értem,hogy van ha késik vagy ha nemjön akkor terhes?
2013. febr. 12. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:

hiába jött meg..egy hete volt, vagyis még be se ágyazódott

vagyis semmit nem jelent, hogy megjött

két héttel az eset után tesztelj

2013. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
LEHETSZ. Lehet igen, lehet nem, mit nem lehet ezen megérteni? Van aki terhesség mellett is menstruál, ennyit tudunk, kész.
2013. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szóval attól, hogy megjött még lehetek terhes...Köszönöm a válaszoka!
2013. febr. 12. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!