Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e olyan angol nyelvtanulás...

Van-e olyan angol nyelvtanulást segítő könyv, ami tényleg a lényegre koncentrál és nem unalmas vele a tanulás?

Figyelt kérdés
Sok angol könyvvel találkoztam már, de mindnél az lett a vége, hogy meguntam, mert ugyanúgy volt felépítve az összes lecke. Amíg egy adott témát vettem, addig tudtam, aztán a következőben már sehol nem jött elő, így amit megtanultam, el is felejtettem, mert nem használtam. Nyelvvizsgázni sem tudtam még elmenni, mert mindenből csak egy kicsit kaptam. Arról, hogy mi az, ami tényleg fontos ahhoz, hogy tudjak egy nyelvet, semmit nem találtam.
2013. márc. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb nyelvkönyv hasonlóan van felépítve, fokozatosan nehezednek a nyelvtani részek (logikus sorrendben), és mindig olyan alaptémakörökkel indulhatnak, ami elég gyakori, és szükséges a hétköznapi élethez. Mint pl a család, a napi rutinod, és hol élsz...stb.
2013. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia én most kezdtem komolyabban foglalkozni az angolal és a nyelvtanál Nagy segítséget nyújt a


[link]


Angol leckék pedig a szalai nóra 5 perc angol, érdemes feliratkozni a hírlevélre.


Ha androidos telód van akkor nyelvtan hoz ajánlom még a RARAXY fejlesztôtöl az Angol nyelvtant Google play -be megtalálod.


Jó tanulást :)

2013. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Le is töltöm az alkalmazást. :)
2013. márc. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!