Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A könnyített olvasmányok...

A könnyített olvasmányok upper intermediate szintje szerintetek tényleg megfelel egy középfokú nehézségű szövegnek?

Figyelt kérdés
Nekem valahogyan fél év angolozás után már nagyon könnyűnek tűnnek. Vagy ez csak azért lehet mert már szinte a nyelvtanulás megkezdésétől rendes regényeket is olvasgatok angolul?
2013. márc. 26. 13:28
 1/2 anonim válasza:
Szia! Teljesen megfelel hozzá. Mondjuk azért nem egy oldalon látod ezt a szintű szöveget, hanem 50-en keresztül. Ezért tűnik egyszerűbbnek, mert nincs túlzsúfolva nyelvtani és szókincsbeli követelményekkel... :) Az is hozzájárul, hogy megszoktad már ezt. Amire büszke lehetsz! Ügyes vagy! Csak így tovább!
2013. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszt! :)

Jó érzés, hogy haladok valamerre ezek szerint. Ha rossz passzban vagyok és belenézek valami bonyolultabb regénybe teljesen el tudok bizonytalanodni a nyelvtudásomat illetően és ugyanolyan hülyének érzem magam hozzá mint amikor elkezdtem tanulni.

2013. márc. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!