Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fontos. Aki angolul tud!...

Fontos. Aki angolul tud! Valaki le tudná nekem fordítani angolra mert a páromnak kellene de én nem vagyok túl erős angolból?!

Figyelt kérdés
Tudjátok hol van Magyarország? Ismertek valami magyar ételt? Voltatok valaha Magyarországon? Remélem egyszer majd találkozhatok veletek!
2013. márc. 27. 18:48
 1/5 anonim válasza:
100%

Do you know where is Hungary? Do you know any Hungarian dishes? Have you ever been to Hungary? I hope I will meet you someday!


Korrekciót elfogadok, nem vagyok tanár, sem profi angolos :D

2013. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Na jó, de most a barátodnak írjunk mi angolul? Az úgy érdekes egy kapcsolat lehet :D
2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm.
2013. márc. 27. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első:

Do you know where Hungary is?

Mert a do you know a kérdés, a második részét nem kell kérdő szórendben írni. :) Amúgy jó az elsőé

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Do you know where Hungary IS?

utolsót to+Infinitive szerkezettel, progressive aspektusban írnám, de persze a mellékmondati szerkezet is teljesen jó:

"I'm hoping to meet you..."

2013. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!