Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhetne majd nekem a...

Sikerülhetne majd nekem a TELC nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

9.es vagyok egy gimnáziumba és még nagyon az elején vagyunk mert most vettük az egyszerű jövő időt,how much/many-t stb.

de elkezdtem különtanárhoz járni mert nyelvvizsgát szeretnék...mondta hogy nem a suliba fogom tanulni az angolt hanem nála és jóval előrébb haladunk. akkora olyan 2 év múlva sikerülne nekem a telc angol középfok?:)



2013. márc. 28. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sikerülhet.

De ne haragudj már, most mondod, hogy tök az elején vagy, honnan tudjuk mi, hogy mennyire gyorsan haladsz majd a tanárral, mennyire vagy szorgalmas, változik e addig a telc... De ha minden optimális, akkor sikerülhet.

2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ha jársz különtanárhoz akár már idén is sikerülhet. Még van időd, úgy is csak május végén van a vizsga. Bár 1 hónappal korábban kell a pénzt befizetni.

Próbáld meg jövőre!

2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán két év múlva érdemes megpróbálni
2013. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az eredményes vizsga feltétele az írásbelin és szóbelin külön-külön elért legalább 60%-os teljesítmény és az államilag elismert nyelvvizsgáknál további feltételként még a készségenkénti legalább 40%-os teljesítmény."


"Tehát az államilag elismert vizsgáknál a B1 (alapfok) és B2 (középfok) fokon az írásbelin és a szóbelin is külön-külön legalább 90 pont (150-ből),továbbá az 1. írásbeli feladat (pontszám) esetében legalább 30 pont, a 3. írásbeli pontszám esetében legalább 18 pont, a hallás utáni értés esetében legalább 30 pont, a három szóbeli pontszám esetében legalább együttesen 30 pont a

sikeres komplex vizsga feltétele"

2013. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!