Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol-Magyar fordítás, valaki...

Angol-Magyar fordítás, valaki segítene egy kicsit?

Figyelt kérdés

Everything else -the solitary walks in the

Hofburg, Schönbrunn, or Belvedere - which were not in fact so solitary because she was always

accompanied by bodyguards - or visits to the Art History Museum or Saint Stephen's cathedral, even the

ballets and performances put on for Vienna's June festival left her feeling bored and slightly nauseous.



Nagyon megköszönném, ha valaki segítene egy kicsit, egy könyvből egy részlet és nem nagyon értem. Zöld pacsit természetesen adok, előre is köszi:)


2013. márc. 28. 21:47
 1/5 doracell ***** válasza:
100%
Minden más - a magányos séták a Hofburg-ban, Schönbrunn-ban, Belvedere-ben - amik nem is voltak igazából annyira magányosak, hiszen mindig vele voltak a testőrök - vagy a látogatások a Művészettörténeti Múzeumban vagy a Szent István Bazilikában [vagy tudomisén minek hívják azt magyarul :D], sőt még a balettek és az előadások is, amiket a Bécsi Június(i) Fesztivál keretében rendeztek meg, untatták és enyhe hányingert keltettek benne.
2013. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "Saint Stephen's cathedral" az sztem Bécsben a "Stephansdom" lehet (bocs)
2013. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A könyv mintha "Sissy"-ről szólhatna
2013. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Egyébként nem, a könyv címe: the art of murder.. :)
2013. márc. 28. 22:33
 5/5 doracell ***** válasza:
Oké, hogy németül az, én csak azt írtam, h magyarul nem tudom, hogy hívják :)
2013. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!