Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City and Guilds nyelvvizsga!...

City and Guilds nyelvvizsga! Tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés
én most készülök középfokúzni és ezt választottam mert több külföldi országban is elfogadott

2013. ápr. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 1xunek tunik. tanarkent mondom.
2013. ápr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én februárban voltam sikerült is de a szóbelije elég kemény. legalábbis a vita része de nagyon jó hogy nincs benne nyelvtan, a szövegek gyakran tudományos témákkal kapcsolatosak de mivel használhatsz egynyelvű szótárt, az sem bonyolult. én csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Drágább mint a többi nyelvvizsga?

Hát- sok sikert

2013. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! aki itt válaszolt a kérdésre tudna segíteni abban, hogy milyen tapasztalatai voltak a vizsgán?

a piros felkészítő könyvet valaki használta? ahhoz képest milyen volt a vizsga? illetve milyen szótárat használtatok vagy használhattatok? nekem oxford advanced learner's dictionary van de képes és ezt is lehet tudomásotok szerint?

2013. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!