Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek véleménye vagy...

Van valakinek véleménye vagy tapasztalata a budapesti The English House Nyelviskoláról? (1067, Bp. Eötvös u.43. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 13:56
1 2
 1/15 tudatoska válasza:

Ezt a nyelviskolát nem ismerem. De javaslom, hogy a nyelviskolák szakmai egyesületét ( [link] kérdezd meg róluk.

Ha nem megbízható, szakmailag vagy működés tekintetében, akkor ők nem fogják javasolni.

Sajnos egy kísértetiesen hasonló felépítésű és ajánlattal jelentkező nyelviskolába fizettem be. Akik ott az elején kezdtek, azok végig is tudták járni, eleinte működött, hogy legyen hivatkozási alap. Aki később jelentkezett, az sajnos velem együtt ráfázott. Eltűntek a vezetők. Az alkalmazott nyelvtanárokat sem fizették ki, és senki nem tudja elérni a fazonokat, amióta az ügyfélszolgálatot bezárták. Beszedtek egy csomó pénzt, és elillantak. A rendőrség béna, hiába tettem feljelentést, pedig egyértelmű a helyzet.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete azt mondta nekem, utólag persze, hogy előbb kellett volna tájékozódnom náluk, ők nem ismerik ezt a sulit, tehát nem egy szakmailag is elismert, és ellenőrizhető bagázs.

2013. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is épp most próbálok utánajárni a nyelviskolának az előttem hozzászóló szerint.


Kedves Kérdező,

Sikerült azóta valamit kideríteni, van esetleg már tapasztalatod?

2013. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kicsit megingott a bizalmam.

[link]


Oktatóink

Fejlesztés alatt, megértésed köszönjük!



+36 31 314 07 55



Current Registrar: REALTIME REGISTER BV

IP Address: 82.208.18.34 (ARIN & RIPE IP search)

Record Type: Domain Name

Server Type: Indeterminate

Lock Status: clientTransferProhibited



Domain Name:the-englishhouse.com

Name Server:dns1.webnode.com

Name Server:dns2.webnode.com

Created On:2013-05-07

Last Updated On:2013-05-07

Expiration Date:2014-05-07

Registrar:Realtime Register B.V.

Dealer:westcom

Registrant ID:the-englishhouse-com

Registrant Name:Domain Private Registration

Registrant Organization:Westcom, s.r.o. (Domain-Private-Registration.com)

Registrant Street1:U Vodarny 2

Registrant Street2:

Registrant Street3:

Registrant City:Brno

Registrant State/Province:

Registrant Postal Code:61600

Registrant Country:CZ

Registrant Phone:+420.541143020

Registrant Fax:

Registrant Email:the-englishhouse.com@domain-private-registration.com

Admin ID:the-englishhouse-com

Admin Name:Domain Private Registration

Admin Organization:Westcom, s.r.o. (Domain-Private-Registration.com)

Admin Street1:U Vodarny 2

Admin Street2:

Admin Street3:

Admin City:Brno

Admin State/Province:

Admin Postal Code:61600

Admin Country:CZ

Admin Phone:+420.541143020

Admin Fax:

Admin Email:the-englishhouse.com@domain-private-registration.com

Billing ID:webnode

Billing Name:Vit Vrba

Billing Organization:Westcom, s.r.o.

Billing Street1:U vodarny 2

Billing Street2:

Billing Street3:

Billing City:Brno

Billing State/Province:

Billing Postal Code:61600

Billing Country:CZ

Billing Phone:+420.541143020

Billing Fax:+420.541143011

Billing Email:domains@webnode.com

Tech ID:webnode

Tech Name:Vit Vrba

Tech Organization:Westcom, s.r.o.

Tech Street1:U vodarny 2

Tech Street2:

Tech Street3:

Tech City:Brno

Tech State/Province:

Tech Postal Code:61600

Tech Country:CZ

Tech Phone:+420.541143020

Tech Fax:+420.541143011

Tech Email:domains@webnode.com


The previous information has been obtained either directly from the registrant or a registrar of the domain name other than Network Solutions. Network Solutions, therefore, does not guarantee its accuracy or completeness.

2013. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Infinity_39 válasza:

Én most fejeztem be egy 80 órás kurzust. Nagyon jó csoportunk és nagyon jó tanárunk volt.

De most szinte az összes eddigi tanár felmondott.

Pedig már befizettem a következő 80 órát. Biztos lesznek újak, de hogy milyenek és meddig maradnak???? Ez jó kérdés.

2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Felejtsétek el ezt a kókler helyet! Nagy kamu az egész.
2014. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Emese05 válasza:
Én jártam oda. Amolyan olcsó húsnak híg a leve iskola. Kissé megbízhatatlanok...
2014. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Roni13 válasza:
Én jelentkeztem hozzájuk nyelvtanfolyamra, első nap amikor mentem órára azzal fogadtak hogy beteg a tanár ma elmarad. Se email se semmi előtte. Másnap és harmadnap ugyanez, harmadik nap visszakértem a pénzem, de maguktól is felajánlották hogy visszaadják. Ami nem tetszett hogy össze-vissza hadováltak hogy miért nem lesz óra, meg miért nem indul....
2014. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Csatlakozok az elottem szolohoz. Ugyan ez volt a helyzet nalam is. A tanar beteg..aztan nem indul a tanfolyam.. es 1honap utan kaptam vissza a penzem ugy, hogy minden heten 2x hivtam oket es legalabb 2x voltam is bent. Hitegettek mindennel. Nem ismertek el, hogy az e-maileket nem kuldtek el mivel egyet sem kaptam meg holott 3x egyeztettem e-mail cimet. (Mielott barki is azt hinne nem ertek a szamitogephez ,vegye figyelembe, hogy web-programozo vagyok..) nem vagyok rosszakaro de ez a ceg cseppet sem nevezheto nyelviskolanak.
2014. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is befizettem a tanfolyamot, szeretném elkezdeni, felhívtam őket, de nem veszik fel.

Most akkor bezárt és a pénzt meg lenyúlták?

Mi a teendő ilyenkor? Feljelentést tegyek?

2014. ápr. 10. 16:19
 10/15 Martinabp válasza:

Nekem sem fizette vissza a nyelviskola az elmaradt német tanfolyam árát, pedig több hete ígérgeti. Az utóbbi pár napban pedig már nem elérhetőek. Telefon kikapcsolva, emailre nem válaszolnak, a barátomnak pedig félbeszakadt az angol nyelvtanfolyama.


Minél többen kellene összefognunk, a lealkudtuk.hu is a feljelentést javasolta.


A martinaszaloczy@gmail.com emailcímen minden érintett elér.

2014. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!