Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjem el tanulni az...

Hogyan kezdjem el tanulni az angol nyelvet nagyon kezdő szintről úgy, hogy két év mulva le tudjam tenni First Certificate in English (FCE) középfokú nyelvvizsgát, irhatok könyveket, weboldalakat, gyakorlatokat stb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz filmeket, olvass, vedd át az alap nyelvtant.

Tanulj szavakat, de ne magolósan. Keress tanárt aki segít.

Ezzel összeszedsz egy alap tudást. A többit hogy hogyan csiszolod az rajtad múlik. Segítség lehet, ha legalább néhány hónapra ki tudsz menni külföldre.

2013. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok.Kösz a választ.
2013. ápr. 8. 17:22
 3/6 anonim válasza:

Énis hasonló szituban vagyok! :)

Azt tudom ajánlani, amiket énis csinálok:

Mindenképp valamenyi időt szánj filmezésre(ha megy akkor angol nyelv, angol felirattal)

Olvass könyveket, elsőbb kezd egyszerűbbel, vannak egyszerűsített olvasmányok (Oxford Bookworms, Penguin Readers Books) ebből szótárazd azokat a szavakat amiket nem tudsz , olvasd el a történetet többször ha nem megy.

Gramatikára tudom ajánlani Cambridge Grammar könyveket!

Sok sikert!:)

2013. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz.
2013. ápr. 8. 18:52
 5/6 anonim válasza:

Jó lenne egy magántanár, az a leghatékonyabb.

Magyar nyelvű oldal: www.5percangol.hu

2013. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magántanár probléma megoldva :D
2013. ápr. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!