Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen az ECL nyelvvizsga?...

Milyen az ECL nyelvvizsga? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen nehézségű? Milyenek a feladatok? Kiknek ajánlott?


Leginkább a Német nyelvvizsga érdekelne, bár gondolom nem sokban különbözik az angoltól.



2013. ápr. 9. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és a középfog érdekelne, de írhattok a felső fokról, ha vannak tapasztalataitok.

Köszönöm előre is :)

2013. ápr. 9. 14:42
 2/4 unbelieveable válasza:
próbanyelvvizsgát tettem ecl-ből, angol középfokból, de szerintem nem volt nehéz, sőt, baromi könnyű volt, kivéve a hallott szövegértést, mert abból semmit nem értettem (valami rekedt hangú nő beszélt nagyon gyorsan és röhögtek beszéd közben is...), pedig filmeket nézek angolul úgy, hogy értem a 80%-át. szerintem feleslegsen nehéz, pl. a telc vizsga sokkal könnyebb és ugyanúgy megkapod érte a B2-t.
2013. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a hallott szövegértés ugye a szóbelihez tartozik?

Engem elsősorban az írásbeli érdekelne :) mert a szóbelim már meg van (origó)

2013. ápr. 9. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! ECL nyelvvizsgán voltál végül? van róla tapasztalatod?
2015. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!