Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem?...

Valaki lefordítaná nekem? (francia)

Figyelt kérdés

SAINT LEGER DE MONTBRILLAIS SITE DE LA RESSISTANCE RESEAU C. N. D.

TERRAIN HOMOLOGUE:"ROI DE COEUR"


nuit:26/27 mars 1942.

un avion "LYSANDER" pilote par Guy LOCKHART débarque de Londres Gilbert Renault alias "REMY" sont prépartis


EN MISSION POUR LA LIBERATION DE LA FRANCE


2013. ápr. 10. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Néhol értelmetlen, máshol hibás, honnan szedted ezeket a mondatokat?


SAINT LEGER DE MONTBRILLAIS a franciaországi Vienne nevű megyében található.

A Google így írja le amit te kérdezel:


"Dans la nuit du 26 au 27 mars 1942, une opération pick up a lieu à Saint-Léger. Un Westland Lysander piloté par Guy Lockhart se pose de nuit sur un terrain clandestin au nord du village, et y débarque le colonel Rémy (Gilbert Renault), fondateur du réseau de la confrérie Notre-Dame, et rembarque deux passagers, Christian Pineau et François Faure, qu’il emporte vers l’Angleterre"


Ennek a fordítása kb. ez:


1942. március 26.-ról 27.-re virradó éjjelén egy "pick-up" hadművelet játszódott le Saint-Léger térségében. Egy Guy Lockhatd vezette Westland Lysander repülőgép éjszakai leszállást végez egy titkos földdarabon a falu északi részén, és kiteszi Rémy ezredest (Gilbert Renault-t), a C.N.D. (Confrérie Notre Dame = Miasszonyunk társaság) megalapítóját. Ugyanakkor felvesz két utast, Christian Pineau-t és François Faure-t, akiket elszállít Anglia felé.


EN MISSION POUR LA LIBERATION DE LA FRANCE = Küldetésben Franciaország felszabadításáért.


Site de la résistance = Az ellenállás helye (itt).

Réseau C.N.D. = a "Miasszonyunk társaság" hálózata.

Terrain homologue "Roi de coeur" = "Szív király" (mint a kártya) nevű terület.


Remélem, érthetően fordítottam.

2013. ápr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!