Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Which do you prefer, life in...

Which do you prefer, life in the city or life in the country? Angolosok! Erre hogy válaszolnátok? Erről a témáról kéne beszéljek, de fogalmam, hogy, hogy tudnám kidolgozni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 19:32
 1/3 anonim válasza:

I am living in the city. This city is .... I like very much because..../supermarket,pub,culture,friends,noisy,.../

I think people like living in .....

Ezeket tetszőleges tovább tudod fűzni, majd a falusi/vidéki életről is tudsz beszélni pár szót pl:friednly people like a city,everyone knows everyone, beautiful landscape,...

2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EffyStonem96 ***** válasza:

Hát ez eléggé a te saját véleményedet kérdezi, szóval mi kevésbé tudjuk megmondani, hogy mit kell válaszolnod.

De csatlakozok az előttem szólóhoz.

Szerintem mondd el, hogy mi miért jó, miért nem: Life in the country is quiet, peaceful. Everybody knows everyone. The air is better, etc. On the other hand, everything is too far, you need to travel a lot, there aren't many places to go, tec. Ugyanezt a várossal. Aztán elmondhatod, hogy te hol élsz és szereted-e, vagy mit nem szeretsz benne. Kb. ennyi. De én így soha nem készültem angolra, még az érettségimre sem (előrehozott). Odamentem, megkaptam a tételt és beszéltem. ennyi. Szóval nem tudom, mit akarsz ezen kidolgozni, nem tudom mit kéne... de remélem azért segítettem

2013. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Így már szerintem egész jót írtam! :)
2013. ápr. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!