Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tud elhelyezkedi egy...

Hogyan tud elhelyezkedi egy frissen vegzett angol tanar? Kelle lotte valami vizsgat letenni vagy majd kozben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha diplomás vagy, akkor nem kell vizsgát letenni, hiszen már letetted. Állásinterjúra kell menni, és esetleg próbórát tartatnak veled.
2009. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te ezt komolyan gondolod ???????? kell e előtte vizsgát tenni ????? Nyelvvizsga papírnak ott van a megszerzett diplomád , ami azt jelenti h magas szinten tudod az adott nyelvet , egyébként meg bárhol el tudsz helyezkedni , ha elég ügyes vagy . A nyelvtudás csak előnyt jelent. Vállalhatsz magántanítványokat , próbálkozhatsz nyelviskolákban , multiknál , mehetsz tolmácsnak - oda kell nyelvvizsga =) suliban ( ált iskola , középsuli ) szerintem ne taníts nem éri meg....erről ennyit !
2009. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen komolyan kerdeztem mivel en nem magyaroraszagon elek es sajnos egyelore nem volt mg kitol informaciot szereznem errol,valoszinu ezt szemelyesen fogom megtenni majd!

egyebkent ahol en elke hat igen igen nehezen lehet elhelyezkedni es meg kozbe versenyvizsgaktol megkezdve minden van ahhoz h elhelyezkedj ,szoval ezert kerdeztem , nem muszaly le orrolni egybol ,nem tudom hogy magyarorszagon hogy mennek ezek a dolgok,de utana nezek majd!

2009. szept. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!