Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol középszintű érettségi...

Spanyol középszintű érettségi írásbeli, és szóbeli mennyire nehéz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#nyelv #spanyol #nyelvtanulás.érettségi
2013. ápr. 25. 18:53
 1/4 anonim válasza:

Én tavaly érettségiztem belőle és szerintem + a tanáraim szerint is az az "évjárat" írásbelije sokkal nehezebb volt mint az előző évek feladatsorai(kb egy emelt szintűvel vetekedett nehézségileg)->de ilyenkor az a tendencia h egy nehéz-egy könnyebb-egy nehéz-egy könnyebb

A szóbelivel nem volt baj, mert előtte rengeteget gyakoroltunk a tanárommal szituációtól kezdve képleírásig mindent és így az szuperül sikerült!

De csak azt tudom tanácsolni, hogy jó sok előző évek feladatsorait nézz át és gyakorolj és akkor szerzel belőle egy bizonyos szintű rutint és akkor simán megírod élesben 5ösre! ;)

Sok sikert!

2013. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!És te meddig tanultál spanyolt?Én jelenleg két éve tanulom,de elég fura a tanárunk,nem lehet vele haladni.Még két évem van,előrehozott érettségin gondolkodtam,de egyre inkább félek a gondolattól:S
2013. ápr. 29. 20:52
 3/4 anonim válasza:

próbálj meg megoldani pár előző évit,és így felméred h milyen szinten állsz:)

de emellett fel is kereshetsz spanyoltanárokat,akik segítenek felkészíteni!:)

2013. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a 3.év után csináltam meg az előrehozottat,és most fogok emeltezni belőle:)
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!