Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Zertifikat Deutsch des österre...

Zertifikat Deutsch des österreichischen Sprachdiploms Deutsch. Vagyis Ösd nyelvvizsga. Ez államilag elismert nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van.-)
2008. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Államilag elismert, és elég egyszerű. Én ajánlom bárkinek, bár kicsit drága, de megéri.
2008. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen van, de most államvizsga előtt azt rebesgetik, hogy nem lesz jó a diplomához. Elég rég csináltam már, 8 éve, állítólag valami százalékot kell kiszámolni, ami alatt ez alapfokú felette pedig közép? Vagy hogy van ez?
2008. jún. 15. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm, nagyon érdekes. Nem ennek a "testvére" a Deutsches Sprachdiplom (DSD)? Mert én ezt most csináltam és a napokban megérkezik a felsőfokú honosítása...
2008. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmm nem tudom hogy testvére e... goethe intézetes ez a nyelvvizsga amit én csináltam.
2008. jún. 15. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Asszem 80% fölött fogadják el középfokúnak. De nézd meg az egyetemen, (nemtom van-e ETR, vagy bemégy a TO-ra), hogy hogyan van neked az beírva. Mert nálam pl nem az van, hogy ÖSD, vagy hogy Mittelstufe... hanem hogy van egy egynyelvű középfokú nyelvvizsgám.

Amúgy államilag elismert nyelvvizsga.

2008. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!