Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Levelező társat keresek nyelv...

Levelező társat keresek nyelv tanulás céljából. Több helyen olvastam az Interpalsról, aki használta ezt az oldalt leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 22:43
 1/9 anonim válasza:
100%
Én regisztráltam már egy jó ideje, igazából semmi különös, olyan mint a többi "ismerkedős" oldal, de az tény, hogy a világ összes pontjáról lehet találni levelezőtársakat. Szóval ha pl. az angolt szeretnéd fejleszteni, arra simán megfelel, egy próbát megér belépni :)
2013. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is használom pár hónapja, szerintem elég jó. Én most három emberrel levelezek angolul, igaz, én postán és apróságokat csereberélek, nekem ez volt a célom ezzel :)
2013. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ez úgy lenne az igazi, ha anyanyelvi beszélővel levelezne az ember, aki tényleg tudná, hogy érthető e az amit írtam vagy sem :)
2013. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is regisztráltam már az Interpals-ra és más hasonlóra is, de tartós barátságot nem találtam.

Az eleje mindig ugyanaz, bemutatkozol, 1-2 levélváltás azért van, ahol hobbiról, családról írhat az ember, aztán elfogy a lelkesedés.

Kevés ember akar magyarul tanulni, így gyakorlatilag nyelvcsere nem valósul meg. Arra, hogy te fejleszd az angolodat, arra jó, ha szerencséd van találsz is olyan személyt, aki hosszabb ideig levelezne veled, nem csak pár napig.

2013. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is több hónapja regisztráltam az interpals-ra. Az előzőeknek igazuk van,legtöbbjükkel levelezel 1-2 napig,és ennyi.De van kivétel! Én "megismerkedtem" egy Thaiföldi lánnyal,akivel azóta és kb. minden második nap "beszélek" az időeltolódás ellenére. Szerintem egy próbát megér! :)
2013. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt a lányt, hogy hívják, mert én is megismerkedtem egy Thaiföldi lánnyal. (csak kíváncsiságból)
2013. máj. 15. 21:35
 7/9 anonim válasza:
ez gáz de nem jut eszembe a rendes neve..asszem "Emmy Minnie"..a tiedet?
2013. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mookrawee, de csak Kie-nek szoktam hívni.
2013. máj. 20. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a thaiföldi lányokkal? Sikerült esetleg velük találkozni?
febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!